• 100 Days Returns Policy

  • Free Shipping Over €57

  • Responsible production

  • 100 Days Returns Policy

  • Free Shipping Over €57

  • Responsible production

follow Natalia:
  • Natalia Czajkowska - Carpatree brand ambassador

„Dawać bez wahania, tracić bez żalu zdobywać bez chciwości..."

NATALIA CZAJKOWSKA O SOBIE

Mam na imię Natalia. Pochodzę z małego miasta na Dolnym Śląsku, Polkowic.
Jakieś 4 lata temu zakochałam się w treningu siłowym, do tej pasji dołączyła chęć startu w zawodach sylwetkowych i tak oto od 3 lat stale startuje w zawodach Bikini Fitness.
Moim drugim ulubionym sportem jest koszykówka, trenowałam ją przez 4 lata i może stad takie we mnie zamiłowanie.
Poza sportem i dietą bardzo interesuje mnie psychologia, uwielbiam czytać książki.
Bardzo dużą radość daje mi dzielenie się moją wiedzą z obserwatorami, motywowanie ich i współpraca pod kontem pracy nad sylwetką.
W trakcie każdego treningu towarzyszy mi muzyka, jeśli pozuje na słuchawkach gra Rihhana jeśli robię cardio lub trening siłowy zawsze jest to rap.
Ikoną sportów sylwetkowych i ogromną inspiracją jest dla mnie Yana Kuznetsova.
W ostatnim czasie mam dwa ulubione posiłki- słodki omlet na śniadanie oraz owsianka z masłem orzechowym i bananem przed treningiem.
Moim ulubionym ćwiczeniem jest martwy ciąg, a w mojej torbie nie może zabraknąć słuchawek, szejkera, gum oporowych, rękawiczek i pasa do ćwiczeń.
Pomiędzy treningami czytam, zajmuje się swoimi portalami internetowymi, odpisuje na mejle, pisze z obserwatorami, uczę się, rozpisuje plany dietetyczne i treningowe.
Moim największym osiągnięciem jest tytuł Mistrzyni Świata Seniorek w wieku 19 lat, dodatkowo w tym samym roku udało mi się zostać Mistrzynią Świata Juniorek oraz Juniorek Open w Bikini Fitness.
Najbardziej motywują mnie efekty wizualne, czyli odbicie w lustrze.
Równie dobrze działa na mnie progres podopiecznych, zmiana ich myślenia i podejścia ale także to jak zmieniają się ich sylwetki dzięki pracy i zastosowaniu moich zaleceń.

Q&A


TRENING PUSH THE LIMITS Z NATALIĄ

© 2022 Carpatree sp. z o.o.