• 100 Tage Rückgaberecht.

  • Darmowa wysyłka od 250 zł

  • Odpowiedzialna produkcja

  • 100 Tage Rückgaberecht.

  • Darmowa wysyłka od 250 zł

  • Odpowiedzialna produkcja

CSR

Styl Carpatree powstał z zaangażowania. Tym samym kierujemy się w prowadzeniu biznesu. Jesteśmy absolutnie wierni wypracowanym przez nas standardom kultury biznesowej.

Nasza marka na każdym etapie działalności opiera się na czterech filarach: ludziach, produkcji, komunikacji i środowisku naturalnym. Każdemu z nich poświęcamy jednakowo dużo uwagi, aby być lepszą firmą dla naszych klientów, pracowników, dla nas samych. Po prostu i bez podtekstu.

Naszą najważniejszą ideą jest tworzenie ubrań, które swoją jakością i bezkompromisowym stylem pozwalają czuć się komfortowo, wygodnie i oryginalnie. Nasi klienci tacy właśnie są, a my pomagamy im o tym pamiętać starając się wyjść na przeciw ich wymaganiom. Cenimy sobie opinie oraz wskazówki naszych klientów, nie jesteśmy głusi na sugestie innych, ponieważ marka Carpatree jest tworzona z myślą o kreatywnych i aktywnych sportowo ludzi.

Jesteśmy dumni z tego, że Carpatree powstaje w Polsce, w środku Europy, w stolicy nowej jakości. Nie chcemy o tym zapomnieć, mimo że stajemy się marką międzynarodową.

LUDZIE

Nie wierzymy w siłę społecznej odpowiedzialności. Po prostu wiemy, że ona działa. Nasza marka zatrudnia ludzi na warunkach, które pozwalają im w pełni oddać się pracy i identyfikować z tym, co robią. Nie jest to kwestia wyboru, ale ściśle ustalonej polityki firmy. Nasi pracownicy są jej przedstawicielami, dlatego muszą czuć nasze pełne wsparcie i zaufanie. To samo dotyczy naszych partnerów biznesowych.

PRODUKCJA

Nie ma żadnych kompromisów. Wszystkie nasze ubrania są projektowane, szyte i zadrukowywane w 100% w Polsce, u podnóża Karpat w Bielsku-Białej – stworzyliśmy to, co pozwala nam trwale identyfikować się z naszymi korzeniami. To tu wszystko się zaczęło. To tu wszystko się odbywa. To tu inwestujemy w rozwój naszej technologii. Nie akceptujemy polityki polegające na niesprawiedliwości ekonomicznej. Zapewniamy naszym pracownikom godne warunki i pełne wsparcie pozapłacowe. Bez nich nic byśmy nie osiągnęli.

KOMUNIKACJA

Nie jesteśmy sami. Wspierają nas partnerzy biznesowi, z którymi utrzymujemy bardzo ścisłe relacje. Zawsze oparte są one na całkowitej otwartości, szczerości, zaufaniu i kulturze. Tak samo działamy w ramach naszej firmy. Wierzymy, że sprawna komunikacja jest gwarancją lepszej pracy i ciągłego rozwoju.

NATURALNE ŚRODOWISKO

Kochamy Carpatree. Kochamy też przyrodę. Pierwsze czerpie pełnymi garściami z drugiego. Uczciwie, z szacunkiem i wdzięcznością. Produkcja naszych ubrań jest ściśle podporządkowana dbałości o środowisko naturalne. Akceptujemy wyłącznie rozwiązania przyjęte w nowoczesnym świecie, które gwarantują poszanowanie dla przyrody. W 100% naturalni. W 100% przewidywalni. W 100% uczciwi. To podstawa Carpatree.